2024 Ram 1500 TRX הוא טנדר חזק ויכול המשלב ביצועים יוצאי דופן עם יכולות שטח מרשימות . ה-TRX, שנועד להתמודד עם כל אתגר, מספק חווית נהיגה ללא תחרות שתשאיר אותך נרגש ותשוקה לעוד.

עם העמדה האייקונית שלו וגוף רחב יותר ב-8 אינץ’ מה-Ram 1500 הסטנדרטי, ה-TRX מושך תשומת לב בכל מקום שהוא הולך. אבל זה לא קשור רק למראה; ה-TRX מצויידת במנוע חייתי של 702 כוחות סוס , מה שהופך אותו לאחת המשאיות החזקות ביותר בשוק. עם הטוב ביותר מסוג 650 ק”ג. של מומנט , המשאית הזו לא רק שואגת, היא מטלטלת קדימה במהירות ובעוצמה מדהימים.

בכל הנוגע ליכולות השטח , ה-TRX נמצא בליגה משלו. הוא כולל צמיגים בגודל 35 אינץ’ וגלגלים זמינים בעלי יכולת חרוזים, המאפשרים לו להתמודד עם שטח קשה עם שליטה ויציבות. בין אם אתה מטפס על גבעות, מתפתל בבוץ או מנווט בשבילים סלעיים, יכולת השטח של ה-TRX לעולם לא תאכזב אותך.

אבל זה לא הכל על כוח גולמי וביצועים . ה-TRX מציע גם מגוון תכונות פרימיום שמעלות את חווית הנהיגה לגבהים חדשים. הדגשות של סיבי פחמן, מקומות ישיבה מעוטרים בעור וגג שמש פנורמי עם חלונות כפולים יוצרים פנים יוקרתי המשלב קשיחות עם עידון.

נקודות עיקריות:

  • Ram 1500 TRX הוא טנדר חזק ויכול.
  • הוא מתהדר במנוע מדהים של 702 כוחות סוס ו-650 ק”ג מהטובים מסוגו. של מומנט .
  • עם הגוף הרחב והעיצוב האגרסיבי שלו, ה-TRX מושך תשומת לב על הכביש ומחוצה לו.
  • צמיגים בגודל 35 אינץ’ וגלגלים בעלי יכולת חרוזים מבטיחים שליטה ויציבות בשטח קשה.
  • ה-TRX מציע תכונות פרימיום כמו הדגשות של סיבי פחמן, מקומות ישיבה מצופים עור וגג שמש פנורמי כפול.

כוח וטכנולוגיה

ה-Ram 1500 TRX הוא תחנת כוח אמיתית מבחינת ביצועים , עמוסה בתכונות מרשימות וטכנולוגיה חדשנית. ליבו טמון ביכולות **כוח הסוס** וה**מומנט** יוצאות הדופן שלו, המספקות חווית נהיגה שאין שני לה.

עם 702 כוחות סוס מדהימים ו-650 ק”ג מהטובים מסוגו. של מומנט , ה-TRX מאיץ בעוצמה אדירה ומספק כוח ללא תחרות על הכביש ומחוצה לו. בין אם אתה דוהר בכביש המהיר או כובש שטחים מאתגרים, הכוח הגולמי של ה-TRX לעולם לא יאכזב.

אבל לא רק המנוע מייחד את ה-TRX. המשאית מתהדרת גם במסך מגע **12 אינץ’ משוכלל** עם Uconnect® 5 NAV, המציע חווית נהיגה אישית ואינטואיטיבית. תצוגת מסך המגע הגדולה מאפשרת לנהגים לנווט בקלות בין פונקציות שונות, כולל **דפי הביצועים** הזמינים.

דפי ביצועים מספקים לנהגים מידע בזמן אמת על היבטים קריטיים כגון **כוח סוס**, **מומנט** ו**לחץ דחיפה**. זה מאפשר לחובבים לעקוב אחר ביצועי הרכב שלהם ולבצע התאמות לפי הצורך כדי לייעל את חווית הנהיגה שלהם.

לצד תכונות הביצועים החזקות הללו, ה-TRX מגיע מצויד במגוון אפשרויות טכנולוגיה מתקדמות. הודות לתאימות אלחוטית של Apple CarPlay® ו-Android Auto™, נהגים יכולים לשלב בצורה חלקה את הסמארטפונים שלהם לחוויה מחוברת ומהנה יותר. ה-TRX מציע גם מראה אחורית דיגיטלית, המספקת נוף ברור וללא הפרעה של הכביש מאחור, ומצלמת 360° סראונד המבטיחה נוחות ובטיחות במהלך כל הרפתקה.

הדגשת כוח וטכנולוגיה

“ה-Ram 1500 TRX הוא לא רק משאית; הוא חיית ביצועים. עם יכולות כוח סוס ומומנט יוצאות דופן שלו, בשילוב עם תכונות טכנולוגיה מתקדמות כמו מסך מגע 12 אינץ’ ודפי ביצועים , ה-TRX מגדיר מחדש את המשמעות של נהיגה בטנדר. זו עדות אמיתית למחויבותו של רם לכוח ולחדשנות”. – חובב רם TRX

תכונהתיאור
כוח סוס702 כוחות סוס מדהימים, שאין שני להם במעמד שלו
עֲנָקהטוב ביותר מסוגו 650 ק”ג. של מומנט להאצה וכוח ללא תחרות
מסך מגע בגודל 12 אינץ’צג מסך מגע גדול ואינטואיטיבי עם Uconnect® 5 NAV לחוויית נהיגה מותאמת אישית
דפי ביצועיםמידע בזמן אמת על כוחות סוס, מומנט ולחץ חיזוק, המאפשר לנהגים לנטר ולמטב את הביצועים
תאימות אלחוטית של Apple CarPlay® ו-Android Auto™אינטגרציה חלקה של סמארטפון לחוויית נהיגה מחוברת
מראה אחורית דיגיטליתמבט ברור וללא הפרעה של הכביש מאחור
מצלמת סראונד 360°בטיחות ונוחות משופרים עם מבט מקיף על סביבת הרכב

עמידות ויכולת שטח

ה-Ram 1500 TRX תוכנן לעמוד בתנאי השטח המאתגרים ביותר, מה שהופך אותו לבן לוויה האולטימטיבי עבור הרפתקנים וחובבי שטח. עמידותו ויכולת השטח שלו מבדילות אותו מהמתחרים.

אחת התכונות המרכזיות שתורמות לחספוס ה-TRX היא מסגרת הפלדה בעלת החוזק הגבוה שלו . עם הרכב פלדה בעל חוזק גבוה של 98%, מסגרת זו משפרת את היציבות, העמידות והקשיחות. זה מבטיח שה-TRX יכול להתמודד בקלות עם השטחים הקשים ביותר, ומספק לנהגים ביטחון, ללא קשר למכשולים העומדים בפניהם.

בכל הנוגע לביצועי שטח, ה-TRX משלב טכנולוגיות מתקדמות כדי לכבוש כל נוף. מערכת הלם Bilstein® Black Hawk® e2 משחקת תפקיד מכריע, מפזרת את הכוח באופן שווה לקרקע ומדכאת ביעילות כוחות מנוגדים הנגרמים על ידי שטח לא אחיד. מערכת זו מבטיחה נהיגה חלקה ומבוקרת, ומאפשרת ל-TRX לשמור על יציבות גם בתנאי השטח הקשים ביותר.

בנוסף, ה-TRX מצויד ב- Selec-Speed® Control , המאפשרת לנהגים לשמור על מהירות רכב עקבית תוך התמודדות עם שיפועים שונים בשטח. טכנולוגיה זו מבטיחה שליטה ובטיחות מיטביים במהלך הרפתקאות שטח, ומספקת חווית נהיגה חלקה על כל משטח.

עם מרווח הקרקע המרשים של 11.8 אינץ’ , מהלך מתלים קדמי של 13 אינץ’ ו-14 אינץ’ של מהלך מתלים אחורי, ה-TRX מוכן לכבוש כל מכשול בדרכו. בין אם מדובר בשטח סלעי, שיפועים תלולים או מים עמוקים, מרווח הקרקע יוצא הדופן של ה-TRX מאפשר לו לנווט בקלות, מה שמבטיח שהנהגים יכולים לפרוץ את גבולות חקר השטח בביטחון.

שאלות נפוצות

מה כוח הסוס של ה-RAM 1500 TRX?

ה-Ram 1500 TRX מתהדר בהספק מרשים של 702 כוחות סוס.

כמה מומנט יש לראם 1500 TRX?

ה-Ram 1500 TRX מציע 650 ק”ג מהטובים מסוגו. של מומנט.

מה גודל מסך המגע בראם 1500 TRX?

ה-Ram 1500 TRX כולל מסך מגע בגודל 12 אינץ’ עם Uconnect® 5 NAV.

האם אוכל להתאים אישית את חווית הנהיגה שלי ב-Ram 1500 TRX?

כן, ה-Ram 1500 TRX מאפשר פרופילים מותאמים אישית ותכונות התאמה אישית באמצעות מסך המגע שלו בגודל 12 אינץ’ עם Uconnect® 5 NAV.

אילו תכונות טכנולוגיה מתקדמות מציע ה-Ram 1500 TRX?

ה-Ram 1500 TRX מציע תאימות אלחוטית ל-Apple CarPlay® ו-Android Auto™, מראה אחורית דיגיטלית ומצלמת סראונד 360°.

איזה סוג של מסגרת יש ל-RAM 1500 TRX?

ה-Ram 1500 TRX כולל מסגרת פלדה בעלת חוזק גבוה של 98% , המספקת יציבות, עמידות וקשיחות משופרים.

איזה בולמים יש לראם 1500 TRX?

ה-Ram 1500 TRX מצויד במערכת הלם Bilstein® Black Hawk® e2 .

האם ל-Ram 1500 TRX יש תכונה לשמירה על מהירות רכב עקבית במדרונות שטח משתנים?

כן, ה-Ram 1500 TRX מציע בקרה של Selec-Speed® כדי לסייע בשמירה על מהירות רכב עקבית.

כמה מרווח קרקע יש לראם 1500 TRX?

ל-Ram 1500 TRX יש 11.8 אינץ’ של מרווח קרקע .